al palpojo 2020

Публицитет

04 Септември 2017

Сертифицираната органска колекцијата OBLEPIKHA SIBERICA oд брендот NATURA SIBERICA ексклузивно во аптека ,, Мерифарм ".

01 Септември 2017
  • Елколект ДОО во периодот од 4ти септември до 31ви октомври, ќе им овозможи на жителите на општина Охрид да учествуваат во акција за ослободување од своите отпадни електрични и електронски апарати и истовремено да станат потенцијални добитници на една од петте вредни награди (ЛЕД телевизор, фотоапарат, смарт телефон,  ДВД или тостер) .
22 Август 2017

Се бара  девојка или жена со познавање на англиски јазик и возачка дозвола, за работа - продажба на тезга со сувенири во Св.Наум.

За подетални информации јавете се на: 070 456 057

Публицитет.мк

16 Август 2017

Реномираниот охридски ресторан „Влахов52“  има потреба од келнер или келнерка и готвач или готвачка.

13 Август 2017
Ова е трета година по ред како се одржува овој концертен евент насловен како „Вино и Џез“ на кој  публиката ќе може да ужива во авторската музика на Четкар и во извонредните македонски вина.
10 Август 2017

Во овие жешки денови Ви нудиме одлична заштита од последиците од неизбежното потење.

08 Август 2017

Итно е потребен помошник готвач/ка за постојана работа во реномиран пица ресторан во центарот на Охрид. Тел:071 231 071

01 Август 2017
Вкусот на традицијата оживеан во боемски дух.Тоа е Охрид еден и единствен. 
28 Јули 2017

Ако сте за добра забава, пијаче и секако најдобрите Rock 'n' Roll хитови - повелете! Бидете дел! 

23 Јули 2017

Ем пијалак, ем одмор и освежување и згора на тоа во охридски „Аквариус“ ќе  најдете билети за најактуелните концерти ова лето.  

Страница 51 од 65
 

output raIp0q

ezgif-3-7c8d99f0b6

akvarius

alfacentar

 

  • Medikor

niksan

Мисли-размисли

za misla

Импресум

www.publicitet.mk

ФЛЕШ ПЛУС - ДООЕЛ, ОХРИД

Контакт: publicitetpublicitet@yahoo.com

Техничка реализација: www.arkahost.mk

Посетеност website counter