al palpojo 2020

Публицитет

05 Јуни 2017

Утре, вторник од 20 часот во кафетеријата АКВАРИУС  промоција на книгата „ Како го искачив К2“ од алпинистот Здравко Дејановиќ. 

24 Мај 2017

„Клинекс Професионал“ ужива статус на потврдено квалитетен сервис за професионално перење, во Охрид, Струга,  регионот и сега Ви носи убави предлетни новости во облик на збогатување на својата палета на средства за чистење.

22 Мај 2017

Околу 30 голф играчи во саботата по шести пат во комплексот „Пирин голф и спа“ се натпреваруваа на  турнирот во организација на туристичката агенција „Елида турс“ од Охрид и  „ Бугарија Холидеј“.

16 Мај 2017

Пред да преминете на благото кое е заштитен знак на слаткарницата „Палма“ - пробајте ја солената палета од преубави печива. 

15 Мај 2017

Во летните денови што се пред нас чевлите заменете ги со кломпи, сандали и влечки  со модерна линија која ќе одговара на вашите нозе.

08 Мај 2017

Во комплексот „Пирин Голф “ во Бугарија на 20 мај по шести пат ќе се одржи – веќе традиционалниот натпревар во голф  под покровителство на охридската туристичка агенција ЕЛИДА ТУРС а во соработка со БУГАРИЈА ХОЛИДЕЈ.

06 Мај 2017

Очила за сонце кои нудат заштита од штетните УВ – зраци ( ултарвиолетови зраци ). 

04 Мај 2017

Запознајте ја новата палета од миризливи масла од новата СПА колекција.

27 Април 2017

Слаткарницата ПАЛМА  од Охрид сместена во приземјето на Трговискиот центар АМАМ од страната спроти поштата и Публицитет.мк ви ја откриваат историјата на сладоледот.

Страница 53 од 65
 

output raIp0q

ezgif-3-7c8d99f0b6

akvarius

alfacentar

 

  • Medikor

niksan

Мисли-размисли

za misla

Импресум

www.publicitet.mk

ФЛЕШ ПЛУС - ДООЕЛ, ОХРИД

Контакт: publicitetpublicitet@yahoo.com

Техничка реализација: www.arkahost.mk

Посетеност website counter