al palpojo 2020

Новогодишно богато мени во ВИА САКРА - Охрид

23 Декември 2016

Дочекајте ја Новата 2017 година во култната ВИА САКРА до црквата „Св. Софија“. 

Еве како изгледа нивното новогодишно мени: 

Новогодишно мени- предјадење-цезар салата,завиени залачиња од суви сливи со панцета,манастирско сирење,кулен,печеница,фокачи

via sofija

Главно јадење:  плескавица,пилешко филе, свинско филе,вариво,помфрит (опција за главно јадење-пица или лазањи виа сакра)

Десерт охридска торта и овошје и три пијалаци = се тоа за само 950 денари

via 1 copy

На пултот, за музиката ќе биде задолжен диџеј Митко Лукан.

Информирајте се и резервирајте на:

 
тел 070488406
075440211
075440654

Публицитет.мк 

Прочитано 1891 пати
 

output raIp0q

ezgif-3-7c8d99f0b6

akvarius

alfacentar

 

  • Medikor

niksan

Мисли-размисли

za misla

Импресум

www.publicitet.mk

ФЛЕШ ПЛУС - ДООЕЛ, ОХРИД

Контакт: publicitetpublicitet@yahoo.com

Техничка реализација: www.arkahost.mk

Посетеност website counter