al palpojo 2020

Убавина и здравје

05 Декември 2021

Празниците може да почнат, порачуваат од ALPOJO-Liquor & Spice Storе.

29 Ноември 2021
Пластична мешалка, професионални додатоци за HoReCa ги пајува АЛПОЈО - Охрид . 
21 Ноември 2021

Кикириките се јаткасти плодови кои растат под земја. Богати се со протеини, витамини од Б групата, калиум, магнезиум, цинк. Но без нив не може да помине ниту една визита или слава. Во продажната мрежа побарајте ги  лупените и солени кикирики од брендот АЛПОЈО. 

15 Ноември 2021

 АЛПОЈО - Охрид мисли на Вас . Побарајте кокос во брендирните пакувања со заштитниот знак АЛПОЈО. Посетете го ALPOJO-Liquor & Spice Store во Охрид ќе тргнете по еден а ќе купите безброј проозводи со висок квалитет а пристапни цени. 

07 Ноември 2021

Сусамот е омилена намирница на ориенталните и северноафриканските народи, а за неговото лековито дејство против ќелавост, првут, забоболка, зуење во ушите, ишијас… знаат многумин. Сусамот денес најмногу се одгледува во Кина, Индија и Судан, а неговото семе содржи меѓу 45 и 60 отсто квалитетно масло. Семките се исклучително нутриционистички богати. Во трговската мрежа побарајте сусам во брендираната амбалажа АЛПОЈО. 

31 Октомври 2021

Лукот припаѓа на семејството Allium (sativum) заедно со кромидот, празот... Лукоит во прав побарајте го во целата проидажна мрежа со заштитниот знак АЛПОЈО - Охрид. 

24 Октомври 2021

Ѓумбирот има лут вкус и ароматичен мирис кој доаѓа од етеричните масла и фенолни соединенија, побарајте шумбир со нашиот заштитен знак АЛПОЈО во сите маркети и во нашиот ALPOJO-Liquor & Spice Store.

17 Октомври 2021

Од мноштвото производи од нашиот бренд АЛПОЈО кои ги има насекаде низ трговската мрежа побарајте сода бикарбона. Потсетуваме на дел од нејзините корисни својства. 

10 Октомври 2021

Кимот има безброј лековити својства, одличен е против надуеноста на стомакот, помага при варењето, има седативно дејство, ги намалува грчевите во стомакот, богат е со витамин од Б групата, содржи калциум, железо, натриум, фосфор, магнезиум, калиум и селен.Побарајте го во продажната мрежа со знакот АЛПОЈО - Охрид. 

03 Октомври 2021

Додека се подготвуваат вкусните зимници, а и грозјето се збира и се полнат бочките за вино. Два производи се исклучително барани и важни а АЛПОЈО ги има со висок квлаитет и амбалажа. 

Страница 11 од 62
 

output raIp0q

ezgif-3-7c8d99f0b6

akvarius

alfacentar

 

  • Medikor

niksan

Мисли-размисли

za misla

Импресум

www.publicitet.mk

ФЛЕШ ПЛУС - ДООЕЛ, ОХРИД

Контакт: publicitetpublicitet@yahoo.com

Техничка реализација: www.arkahost.mk

Посетеност website counter