Занимливости

Две златни, три сребрени и два бронзени медали од Лозница за женските дебитанти од МТТФ за женските дебитанти на МТТФ

Викендов што помина Македнската Традиционална Таеквондо Федерација, настапи на Меѓународен Таеквондо ИТФ турнир „С.И.Т.А. ОПЕН 2023“ во Лозница, Србија, каде...

Read more
Page 1 of 91 1 2 91