Актуелно

Градоначалникот Бакрачески на ифтар со граѓаните од муслиманска вериоисповед

На иницијатива на градоначалникот Никола Бакрачески и Муфтиството на Муслиманската верска заедница од Охрид, вечерва на плоштадот “Чинар“ беше организиран...

Read more
Page 192 of 193 1 191 192 193